Zamów telefonicznie

O nas

Początki naszej firmy sięgają 1972 roku, jednak chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnego klienta postanowiliśmy stworzyć internetowe gospodarstwo PLANTS FOR YOU.

Zadaliśmy sobie pytanie dlaczego kupowanie roślin przez Internet dopiero zaczyna kiełkować i znaleźliśmy wiele powodów, żeby to zmienić. Bez stania w korku, noszenia zakupów i straty czasu, pomożemy wybrać rośliny idealne i dostarczymy je w komfortowy i bezpieczny sposób na miejsce.

Nasza firma specjalizuje się w roślinach doniczkowych a nasza strona została stworzona w taki sposób aby każdy mógł znaleźć produkt idealny dla siebie. Długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego klienta.

JAK PAKUJEMY I WYSYŁAMY ROŚLINY

01

Z pośród najpiękniejszych roślin z naszej oferty wybieramy tę dla Państwa.

02

Szczelnie zabezpieczamy ziemię w doniczce tak aby nie uległa ona rozsypaniu się podczas podróży.

03

W zależności od rodzaju rośliny dobieramy odpowiedni klosz zabezpieczający lub zawijamy roślinę w papier oraz tekturę.

04

Tak zapakowaną roślinę umieszczamy w odpowiednim dla niej kartonie aby w bezpiecznych i komfortowych warunkach dotarła do Państwa domu.

05

W okresach spadków temeratur do paczek dokładany jest specjalistyczny wkład grzejący pozwalający utrzymać roślinę w nienagannej kondycji podczas jej transportu.

06

Na zakończenie zabezpieczamy paczkę firmową taśmą oraz naklejkami ostrzegawczymi.